AANMELDEN INLOGGEN
      • Locatie
      • Cacaofabriek
      • Cacaokade 1
      • 5705 LA Helmond
      • Noord-Brabant, Nederland
      • Van
      • 07 mei 2017
      • Tot
      • 07 mei 2017
    • Algemene informatie

      • Leeftijdscategorie
      • 1 tot 99 jaar
        • Indicatie entreeprijzen
        • - volwassen
        • - kinderen
        • - senioren / 65+
        • 0,00
        • 0,00
        • € 0,00
      • (Openings)tijden
      • 12:00 - 18:00 uur

      Extra informatie

      De Soul Market is de FeelGood Market op reis, in een kleinere uitvoering, door de makers van de FeelGood Market uit Eindhoven.
      Een bruisend lifestyle event vol mooie, eerlijke producten, lekkere hapjes, fijne mensen, een goede sfeer en veel inspiratie.
      Je kunt er shoppen, workshops volgen, gemasseerd worden, gezondheidsadviezen krijgen, hapjes proeven en genieten van live muziek en relaxen op het (zitzakken)terras.

      Zet het alvast in je agenda: 7 mei 2017 van 12:00 - 18:00 uur voor de cacaofabriek in Helmond.

      Workshops en entertainment:
      Gratis kinder-knutselplein, portretfotograaf, coaching voor kinderen, schminken, henna art, mega blokken bouwen, springkussen.

      Live muziek:
      Bag of Bones: strakke pompende drumritmes, hypnotiserend gitaarspel, strak, funky en groovy bas, Een magische samenwerking die doet denken aan Cream, Band of Gypsies en Rory Galagher: stevige rock, verhalende meeslepende ballads en covers met een eigen twist en veel ruimte voor improvisatie.

      Nick van Wijk: inventief gitaarwerk, soulvolle en bluesy vocalen verpakt in toegankelijke songs met poëtische teksten. Met zijn warme stem en uitstekende gitaartechnieken betovert hij het publiek. Het mag duidelijk zijn dat hij mede beïnvloed is door grootheden zoals Eminem, The Beatles en John Mayer. Al die invloeden weet hij te verwerken in zijn muziek: popsongs met een kop en een staart die verraderlijk eenvoudig klinken. Nick’s catchy spel, zijn soulvolle vocalen en zijn oprechte teksten gecombineerd met een intens inlevingsvermogen zijn een ijzersterke combinatie.

      Een dagje lekker genieten dus. Leuk als je er bij bent!.

      Wil je zelf een stand op de Soul Market? Dit kan met handgemaakte producten,
      (eigen) design, kunst, massage, gezondheidsproducten, workshops, food enz.
      Mail ons: info@feelgoodmarket.nl

      Alvast een kijkje nemen naar wat je kunt verwachten? Dat kan op:
      https://www.facebook.com/FeelgoodMarket
      https://www.facebook.com/soulmarket.nl
      www.feelgoodmarket.nl

      Waar : Cacaofabriek, Cacaokade 1, 5705 LA
      Helmond
      Tijden : 12:00-18:00
      Entree : Gratis
      Parkeren gratis

      Organisatie


      Locatie


      Evenement




      Bekijk een grote kaart

      naar boven
  • Vind je evenement

Disco

JUST 90's Party • Meppel

..

30•40•50+ Dancing Party Venray

disco feest dansen uitgaan gezellig 30plus 40plus feesten 30up 40up party dansfeest dansavond feesta..

30•40•50+ Dancing Party Heerenveen

disco feest dansen uitgaan gezellig 30plus 40plus feesten 30up 40up party dansfeest dansavond feesta..

30•40•50+ Dancing Party Hoorn/Zwaag

disco feest dansen uitgaan gezellig 30plus 40plus feesten 30up 40up party dansfeest dansavond feesta..

Festivals

Tussen Kunst & Kidz

Van 28 april t/m 4 mei organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun fami..

Vikingfest

Prijs: Online voorverkoop t/m 6 juni € 16,50 Vanaf 7 juni online of aan de kassa: € 18,50 Grat..

Middeleeuwse Jaarmarkt

Prijs: Online voorverkoop t/m 22 augustus: € 16,50 Vanaf 23 augustus online of aan de kassa: € ..

Vikingfest preHistorisch Dorp

Prijs: Online voorverkoop t/m 6 juni € 16,50 Vanaf 7 juni online of aan de kassa: € 18,50 Grat..