-
BIRDsessions maart (presented by StraightupJazz)
-
Algemene informatie
- Leeftijdscategorie
- alle leeftijden
-
- Indicatie entreeprijzen
- - volwassen
- - kinderen
- - senioren / 65+
-
- € 0,00
- € 0,00
- € 0,00
- (Openings)tijden
- 22:00 - 23:30 uur
Extra informatie
Een jazzclub is niet compleet zonder zijn eigen sessie, zonder een ontmoetingsplek voor muzikanten, maar bovenal een speelplek zonder grenzen. Voor het publiek is dit dé kans om muzikanten te zien buiten hun vaste bandbezettingen en in de meest uiteenlopende samenstellingen. Daarom presenteert StraightupJazz in BIRD iedere woensdag BIRDsessions.
Door de heropening van Jazzcafé Dizzy en hun befaamde sessies op de dinsdagavond hebben StraightupJazz en BIRD besloten de BIRDsessions naar de woensdag te verplaatsen. Sommige tradities moeten nu eenmaal in ere worden gehouden, bovendien was het op de woensdag wel heel jazzstil in Rotterdam. Vanaf maart dus iedere woensdag jazzsessies in BIRD.
De regie van BIRDsessions is in handen van Mark Schilders, de jonge Rotterdamse drummer die nu al zijn stempel op de Nederlandse jazzscene heeft gezet door zijn deelname aan groepen als Castel/vanDamme en The More Socially Relevant Jazz Music Ensemble. Vanaf maart staat de laatste BIRDsession van de maand onder leiding van drummer Salle de Jonge, die je kunt kennen van zijn bands LeslieNielsen en The Fresh Cuts. Zie het als een special dessert, een toetje met de lekkerste ingrediënten: een avond vol dampende funk, underground ritmes en old school en massive beats. Verwacht local heroes en bekende jazzartiesten op het scherpst van de snede: de straat spreekt in BIRD en dat klinkt beter dan ooit! In maart presenteren we de volgende muzikanten:
Wo. 7 mrt.: Martijn van Iterson
Martijn van Iterson geldt momenteel als één van de beste jazzgitaristen van Nederland. Naast bandleider van zijn eigen kwartet speelt hij onder andere in het Ilja Reijngoud kwartet en is daarnaast een veelgevraagde gastsolist.
Wo. 14 mrt.: Mete Erker
Mete Erker is al een flink aantal jaren actief in de jazzscene, waarbij hij nogal eens van instrument wisselde: drums, trompet en tenorsaxofoon. In 1999 begon hij zijn eigen band, Blink. Daarnaast maakte hij onderdeel uit van Quadrant en speelt hij regelmatig met Stefan Lievestro.
Wo. 21 mrt.: Jesse van Ruller
Jazzgod Jesse van Ruller sleepte als eerste Europeaan de Thelonious Monk Award in de wacht. Hij speelde daarna met verschillende jazzgrootheden als Pat Metheny, Seamus Blake, George Duke, Toots Thielemans, Peter Erskine en ga zo maar door.
Wo. 28 mrt.: Louk Boudesteijn
Naast Louk Boudesteijn op de trombone bestaat de line-up voor deze avond uit Alex van Popta op keys, Bas van der Wal op de gitaar, Hugo den Oudsten op de bas en Salle de Jonge op drums.
Wanneer: iedere woensdag
Aanvang: 22.00 uur
Waar: BIRD, Raampoortstraat 29, Rotterdam
Toegang: gratis
Meer info: www.bird-rotterdam.nl
Organisatie
Locatie
- Website: www.bird-rotterdam.nl
Adres: Raampoortstraat 29
Postcode: 3037 AH
Plaats: Rotterdam
Email: vinod@bird-rotterdam.nl
Evenement
- Website: www.bird-rotterdam.nl
Bekijk een grote kaart
naar boven
-
Vind je evenement
Disco
New Year Party – 80’s, 90’s, 00’s till now - Groningen
NEW YEAR PARTY PUDDINGFABRIEK GRONINGEN • Datum:31 december 2023 • Tijd: 22:00-03:00 • Conc..
30+ Dancing Party Almere
Party voor iedereen vanaf 30 jaar ?? Relaxed en gezellig uitgaan met leuke leeftijdsgenoten en lekk..
30+ Dancing Party Hilversum
Party voor iedereen vanaf 30 jaar ?? Relaxed en gezellig uitgaan met leuke leeftijdsgenoten en le..
30+ Dancing Party Maarssen
Party voor iedereen vanaf 30 jaar ?? Relaxed en gezellig uitgaan met leuke leeftijdsgenoten en le..
Festivals
Zuiderzeelicht
..
De lezing door Kader Abdolah over de Perzische dichter Rumi
De lezing door Kader Abdolah over de Perzische dichter Rumi, georganiseerd in samenwerking met de S..
Meest bezocht
- Amsterdam
- Rotterdam
- Utrecht
- Den Haag
- Eindhoven
- Assen
- Roermond
- Breda
- Groningen
- Aadorp
- Alkmaar
- Arnhem
- Leeuwarden
- Amstelveen
- Hoofddorp
- Maastricht
- Almelo
- Emmen
- Den Bosch
- Den Bosch
- Automotor
- Carriere
- Culinair
- Cultureel
- Feestdagen
- Film
- Goededoelen
- Hobby
- Kidsfamily
- Kunst
- Lifestyle
- Muziek
- Nationaal
- Onderwijs
- Overheid
- Regionaal
- Ruimtelijke-ontwikkeling
- Schoolvakanties
- Senioren
- Sport
- De lezing door Kader Abdolah over de Perzische dichter Rumi
- De lezing door Kader Abdolah over de Perzische dic..
- 30 40 50 plus Dancing Party - Dansfeest Emmen
- Feest voor 30 | 40 | 50 plussers?? Muziek uit d..
- Pietendorp
- ..
