AANMELDEN INLOGGEN
      • Locatie
      • Museumpark
      • Museumpark 32
      • 3015 CX Rotterdam
      • Zuid-Holland, Nederland
      • Van
      • 21 juli 2018
      • Tot
      • 29 juli 2018
    • Algemene informatie

      • Leeftijdscategorie
      • 0 tot 99 jaar
        • Indicatie entreeprijzen
        • - volwassen
        • - kinderen
        • - senioren / 65+
        • 0,00
        • 0,00
        • € 0,00
      • (Openings)tijden
      • 12:00 - 22:00 uur

      Extra informatie

      Festival de Bouw voor de derde maal in Rotterdamse Museumpark

      Eind juli kan er weer flink gebouwd worden in het Museumpark tijdens Festival de Bouw.

      Een bouwplaats voor mensen met een liefde voor maken en bouwen. En wat is er Rotterdamser dan dat? Timmeren, zagen, spijkers met koppen slaan en boren voor jong en oud. Kies materiaal en gereedschap, steek je handen uit de mouwen en bouw als een echte Rotterdammer.
      Dit jaar is het festival geïnspireerd op kunstenaar Constant Nieuwenhuys en zijn New Babylon. Jong en oud wordt uitgedaagd 'de spelende mens' in zichzelf naar boven te halen.

      Op 21 & 22 juli en van 25 t/m 29 juli 2018 kan er vanaf 12.00 uur worden ontworpen, gemeten en gebouwd.

      Vertrouwde onderdelen van het festival zoals de teken- en meetwerkplaats, de zaagwerkplaats, het materialendepot en de inspiratiewerkplaats zijn weer te vinden tijdens het zevendaagse festival. Tussendoor kan er limonade getapt worden en een welverdiende tosti, zelfgebakken pannenkoek of een waterijsje gegeten worden. Ook kan het bouwen afgewisseld worden met een potje tafeltennis, jenga of sjoelen. Als de avond valt gaan de vuurkorven en de barbecues aan en speelt er een bandje.

      Line-up: Rotterdamse bandjes, geprogrammeerd door oefenruimte de Frikandel en er is theater van Theatergroep Knars. Films van de Pleinbioscoop. Workshops en lezingen in samenwerking met het Nieuwe Instituut. het winnende resultaat van ontwerpwedstrijd 'van Concept tot Constructie' in samenwerking met ZigZagCity.

      De toegang is gratis. Gebruik van hout, hamers en handzagen is kosteloos. Voor spijkers en schroeven betalen bezoekers de kostprijs. Elektrisch gereedschap mag gebruikt worden, maar moet wel zelf meegenomen worden.

      www.debouwrotterdam.nl, www.facebook.com/debouwrotterdam/

      Organisatie


      Locatie


      Evenement




      Bekijk een grote kaart

      naar boven
  • Vind je evenement

Culinair festival

Lepeltje Lepeltje Utrecht

Verlekker je aan de diversiteit aan gerechten op Lepeltje Lepeltje. Elke mobiele keuken heeft een ei..

Lepeltje Lepeltje Zwolle

Verlekker je aan de diversiteit aan gerechten op Lepeltje Lepeltje. Elke mobiele keuken heeft een ei..

Lepeltje Lepeltje Maastricht

Verlekker je aan de diversiteit aan gerechten op Lepeltje Lepeltje. Elke mobiele keuken heeft een ei..

Lepeltje Lepeltje Apeldoorn

Verlekker je aan de diversiteit aan gerechten op Lepeltje Lepeltje. Elke mobiele keuken heeft een ei..

Theater musical

Groeten uit Holland Dinnershow

Een dinnershow waar je tijdens een heerlijk 4 gangen diner kunt genieten van de Nederlandse hits van..

de Wannebiezz Dinnershow

Dáámes en heren, ladies and gentlemen, mes Dames et Messieurs, meine Damen und Herren. Hartelijk w..

Stars on Stage Dinnershow

Stars on Stage, een wervelende dinnershow met de grootste hits allertijden! De show Een levende ..

Cirque du Burlesque Dinnershow

Cirque du Burlesque een wervelende dinnershow in De Avenue. Betreed de wereld van Burlesque met de s..