-
Spinningmarathon t.b.v de Roparun
-
Algemene informatie
- Leeftijdscategorie
- tot 0 jaar
-
- Indicatie entreeprijzen
- - volwassen
- - kinderen
- - senioren / 65+
-
- € 12,00
- € 0,00
- € 12,50
- (Openings)tijden
- 10:00 - 17:00 uur
Extra informatie
Op zaterdag 17 maart 2012 organiseren LifeTime Wellness en Roparunteam The Spirit Lives On een spinningmarathon van 10.00u tot 15.00u in Rotterdam IJsselmonde.
Onder leiding van ervaren instructeurs en lekker stimulerende muziek bezorgt u zichzelf een geweldige ochtend/middag met als thema Rood-Wit-Blauw.
Aan deze spinningmarathon kan individueel of in teamverband worden deelgenomen. Het is mogelijk om per uur of voor de gehele 5 uur een spinningbike te reserveren.
De huur van een Spinning bike kost bij deelname tot 4 uur € 12,50 per uur
Bij deelname van 5 uur individueel of in teamverband kost het € 10,= per uur.
Naast een sportieve belevenis en goede muziek zorgen wij voor energie d.m.v. fruit, sportdrankjes en water.
De opbrengst van de spinningmarathon is bestemd voor de stichting Roparun. De stichting Roparun zet zich al jarenlang in voor de palliatieve zorg voor mensen
met kanker. Zo geven zij steun aan hospices, bekostigen en begeleiden zij laatste vakanties voor terminale patiënten en hun gezin en schenken zij hoofdhuidkoelers aan ziekenhuizen. Dit zijn slechts enkele voorbeelden van wat de stichting Roparun doet.
De Roparun zelf is een estafetteloop van Parijs naar Rotterdam en m.i.v. 2012 ook van Hamburg naar Rotterdam. Dit is een afstand van ongeveer 530 km. Deze afstand wordt door diverse teams van 8 hardlopers afgelegd.Organisatie
Locatie
- Adres: Witte de Withstraat 29-31
Postcode: 3012 BL
Plaats: Rotterdam
Evenement
- Website: www.thespiritliveson.nl
Bekijk een grote kaart
naar boven
-
Vind je evenement
Theater musical
Groeten uit Holland Dinnershow
Een dinnershow waar u tijdens een heerlijk 4 gangen diner kunt genieten van de Nederlandse hits van ..
Stars on Stage Dinnershow
Stars on Stage, een wervelende dinnershow met de grootste hits allertijden! De show Een levende ..
Dinnershow It’s a Kind of Magic | met Steven Kazàn & friends!
De Avenue en Steven Kazàn maken uw avond magischer dan ooit! Een unieke, interactieve Dinnershow me..
de Wannebiezz Dinnershow
Dáámes en heren, ladies and gentlemen, mes Dames et Messieurs, meine Damen und Herren. Hartelijk w..
Huwelijk
Trouwbeleving XL event - Zwitsal Fabriek
Beleef, proef en geniet tijdens het Trouwbeleving XL event die geheel in het teken staat van de laat..
Trouwbeleving XL event - Loods 6
Beleef, proef en geniet tijdens het Trouwbeleving XL event die geheel in het teken staat van de laat..
Meest bezocht
- Amsterdam
- Rotterdam
- Utrecht
- Den Haag
- Assen
- Eindhoven
- Roermond
- Groningen
- Breda
- Alkmaar
- Aadorp
- Arnhem
- Leeuwarden
- Amstelveen
- Hoofddorp
- Almelo
- Maastricht
- Den Bosch
- Emmen
- Den Bosch
- Automotor
- Carriere
- Culinair
- Cultureel
- Feestdagen
- Film
- Goededoelen
- Hobby
- Kidsfamily
- Kunst
- Lifestyle
- Muziek
- Nationaal
- Onderwijs
- Overheid
- Regionaal
- Ruimtelijke-ontwikkeling
- Schoolvakanties
- Senioren
- Sport
- Singer-songwriter Esther Pelgrom - Eigenwijze mix van wereldmuziek, jazz en soul
- And so the adventure begins…Met een rugzak vol e..
